DORADZTWO PODATKOWE

Doradztwo podatkowe obejmuje bardzo szeroki zakres czynności. Wymaga wiedzy
z pogranicza wielu dziedzin, chociażby:
  • prawa (podatkowego, cywilnego, gospodarczego, a nawet karnego)
  • ekonomii
  • informatyki
  • psychologii
W trakcie swojej pracy jako doradca wyspecjalizowałem się w sporządzaniu opinii
i ekspertyz podatkowych, a także odwołań i skarg oraz w udziale w sporach z organami podatkowymi. Prowadzę także szkolenia, starając się trudne zagadnienia wyjaśnić
w sposób jasny i przystępny. Podatki i kwestie podatkowe nie stanowią dla mnie najmniejszego problemu. Nie unikam też zagadnień trudnych (przeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmuochrona danych osobowych, dokumentacja podatkowa). Zagadnienia te zostały opisane na osobnych stronach.

Proponuję moim Klientom spotkanie podczas, którego wyjaśnię wszelkie trapiące ich wątpliwości związane ze stosowaniem przepisów prawa podatkowego w praktyce. Konsultacje takie mogą odbywać się w siedzibie mojej firmy, która znajduje się w miejscowości Gliwice, lub w siedzibie kontrahenta w promieniu do 100 km od miejscowości Gliwice. Problemy podatkowe rozwiązuję również telefonicznie oraz drogą e-mailową, dlatego też odległość od klienta nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

 

Planowanie podatkowe jest bardzo ważnym elementem prowadzenia działalności gospodarczej, to właśnie dzięki niemu można w granicach prawnie dozwolonych, zredukować płacenie podatków do minimum, zachowując jednocześnie tak ważne dziś bezpieczeństwo fiskalne.


Jak już wspominałem prawo podatkowe i podatki w Polsce, nie są proste, nieustanne ich zmiany, a także niejasne i odmiennie interpretowane przepisy prawa podatkowego wymagają specjalistycznej i aktualizowanej na bieżąco wiedzy, a także bogatego, nabywanego poprzez wieloletnią praktykę doświadczenia   w rozwiązywaniu problemów podatkowych, dlatego też jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości, a podatki nie są dla Ciebie zrozumiałe, wręcz odwrotnie przysparzają samych kłopotów, lepiej nie ryzykuj popełnienia błędu i skontaktuj się z wykwalifikowanym specjalistą, dla którego podatki są pasją.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług w siedzibie mojej firmy w miejscowości Gliwice, chętnie służę swoją wiedzą i nabytym doświadczeniem. Pamiętaj, dzięki nawiązaniu współpracy z doradcą podatkowym, podatki przestaną spędzać ci sen z powiek i nareszcie będziesz mógł spać spokojnie.

Ceny z zasady ustalane są z klientem indywidualnie. Jako orientacyjny punkt wyjścia przyjmuję stawkę godzinową w wyskości 150,- zł netto. Rozmowa wstępna, na której jedynie zapoznaję się z problemem klienta, przeprowadzana jest bezpłatnie. Dopiero analiza problemu pozwoli mi na zaproponowanie ceny za usługę właściwą.

Poniżej przedstawiam ramowy zakres mojej oferty doradztwa podatkowego:

DORADCA PODATKOWY
PIOTR STRÓŻYNA

GLIWICE ul. Łużycka 16
Doradzając, pomagam
Doradztwo podatkoweDoradztwo gospodarczeDokumentacja podatkowaPrzeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu
Ochrona danych osobowychWnioski o dotacjeOprogramowanie i usługi InformatyczneSzkolenia i seminaria